Загальні курси. Теорія

Наші викладачі та інструктори в процесі навчання використовують індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи його графік роботи/навчання, особисті справи, особливості особистості та ін.

Такий підхід кардинально відрізняється від стандартних автошкіл, що пропонують загальну систему навчання для кожного учня.
Саме тому, ми прагнемо забезпечити вільний графік навчання для наших курсантів, щоб кожен з учнів міг відвідувати школу в будь-який зручний час або навчатися онлайн.

Автошкола рада бачити вас з вівторка по п’ятницю з 10:00 до 20:00,в понеділок-з 10:00 до 18:00.

Прийом документів для навчання з 11:00 до 18:00

Викладачі максимально зрозуміло з наочними прикладами пояснюють премудрості ПДР і ОБДР. Для кращого засвоєння матеріалу використовуються загальноприйняті методики і власні розробки, які дають ефективний вплив на процес освоєння навчального матеріалу.

новини

  • Нова група

    19 січня розпочнеться навчання нової групи за програмою підготовки водіїв категорії “В”. Заняття відбуватимуться у понеділок та середу. Вечірня група...

  • Нагорода “Лідер галузі 2019”

    Автошкола «Бай Драйв» отримала престижну міжнародну нагороду «Лідер галузі 2019» та увійшла в число найбільш ефективних і фінансово стійких компаній...

  • Ще одна локація!

    Відтепер ми ще й на вулиці Залізничній в ЖК Шенген! І вже 19 січня тут розпочинає навчання нова вечірня група....